| IGLOTECH członkiem Bałtyckiego Klastra Ekoenergetycznego |
|
|
|
| Data dodania: 07.07.2011 |
|
28 czerwca 2011 IGLOTECH stał się oficjalnym członkiem Bałtyckiego Klastra Ekoenergetycznego (www.bkee.pl). Klaster jest konsorcjum zrzeszającym uczelnie (np. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Politechnikę Gdańską, Politechnikę Koszalińską), samorządy (np. woj. pomorskie, woj. Warmińsko-Mazurskie) oraz przedsiębiorstwa z sektora energetycznego, budowlanego i branż pokrewnych.
Szczególnym celem BKEE jest wdrożenie idei szeroko rozumianej kogeneracji rozproszonej, tj. jednoczesnego wytwarzania energii cieplnej i elektrycznej w małej i średniej skali, w oparciu o odnawialne źródła energii, zwłaszcza biomasę, a także energię wodną, słoneczną i wiatrową. Działania w ramach BKEE mają na celu:
Działalność BKEE materializuje się m.in. poprzez tworzenie Kompleksów Agroenergetycznych oraz małych i średnich siłowni kogeneracyjnych. |
POLECAMY WYDANIA SPECJALNE
-
Samochodowy Transport Chłodniczy
-
Katalog klimatyzatorów typu SPLIT 2008
-
e-Projektowanie - katalog oprogramowania dla branży HVAC&R
-
Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne w hotelach
-
Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2009
-
Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2010
-
Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2011
-
Termografia w podczerwieni 2009
-
Pompy ciepła 2010
-
Pompy ciepła 2011












