Firma Trane wprowadza nową linię agregatów małej mocy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 06.05.2015

Firma Trane wprowadza dwie nowe możliwości dla instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji małej mocy, zaprojektowane do zastosowań w klimatyzacji oraz w przemyśle. Rozwiązania zaprojektowano tak, aby spełniały rygorystyczne wymagania w zakresie sprawności, poziomu hałasu i niezawodności.

 

 

Dwie nowe pozycje w bogatej ofercie produktów Trane to agregat chłodniczy CGA powietrze-woda oraz pompa ciepła CXA powietrze-woda. Oba urządzenia wyposażono w wentylatory osiowe i sprężarki spiralne (scroll).

 

 

20150506 Trane CGA CXA

 

 

„Pierwsze nowości w Trane pojawiły się już w ubiegłym roku, kiedy wprowadziliśmy sześć nowych produktów, w linii agregatów chłodzonych zarówno powietrzem, jak i wodą” – mówi Jeff Moe, wiceprezes ds. zarządzania produktem i marketingu Trane w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Nasza ofensywa w dziedzinie agregatów nie ustaje i to jest ekscytujące, że niesieni falą innowacji wciąż możemy dostarczać naszym klientom nowe rozwiązania, które pomagają im w spełnianiu potrzeb ich firm.“

 

Nowe agregaty zastępują poprzednią linię Trane CGA/CXA, zapewniając klientom nawet o 17% wyższą sprawność chłodzenia i ogrzewania, do 32% mniejszą powierzchnię oraz do 5 dB niższy poziom hałasu w porównaniu do ich poprzedników.

Nowe agregaty CGA i CXA umożliwiają ponadto uzyskanie temperatury wody lodowej na wylocie do -12 stopni Celsjusza, co czyni je doskonałym wyborem w przemyśle spożywczym. Jednostki osiągają wartości poziomu sezonowego współczynnika sprawności (SCOP), które zaczną obowiązywać od września 2015 r., w ramach będących w opracowaniu dyrektyw dotyczących projektów ekologicznych.

 

Nowe agregaty CGA/CXA są już w sprzedaży i pierwsze urządzenia właśnie trafiają do klientów Trane w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 


www.trane.com.

 

 

 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

  • Pompy ciepła 2018

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2017

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2018

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.