Nowa funkcja aplikacji Güntner: samouczek dla użytkowników PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 21.04.2016


Klienci firmy Güntner od 2013 roku mogą korzystać ze sprawdzonej aplikacji, wyposażonej w cały szereg funkcji w zakresie techniki chłodnictwa i klimatyzacji. Program ten został niedawno poszerzony o kolejne rozwiązanie, stanowiące cenne uzupełnienie dla dotychczas dostępnych informacji technicznych  – a mianowicie o funkcję samouczka.

 

Przejrzysty przegląd funkcji
Za pomocą wyżej wspomnianego rozwiązania, użytkownicy aplikacji mogą w zwięzły i przejrzysty sposób zapoznać się z różnymi funkcjami produktów firmy Güntner i tym samym szybko i łatwo nauczyć się ich obsługi. Ponadto dostępne zagadnienia tematyczne są na bieżąco aktualizowane.

 

20160421 guntner

 


Instrukcje „krok po kroku”
Pierwsze udostępnione samouczki zawierają informacje na temat instalacji i programowania sterowników Güntner: GMM EC, GMM step, GMM sincon, GMM phase cut i GMM f-drive. Korzystanie z poszczególnych funkcji sterowników jest łatwe z uwagi na załączone instrukcje – i to niezależnie od tego, czy jest to pierwsze uruchomienie, aktywacja funkcji „szybki start” lub też włączenie Low Capacity Motor Management (LCMM).
Dzięki zrzutom z ekranu wyświetlacza oraz krótkim i jasnym wskazówkom, użytkownik jest prowadzony krok po kroku przez szereg czynności w zakresie danego zastosowania. Ponadto samouczki – podobnie, jak inne funkcje aplikacji – są intuicyjne w obsłudze, co gwarantuje płynne przejście od jednej czynności do kolejnej.

 

Bezpłatny dostęp
Aktualizację aplikacji z funkcją samouczka na urządzenia z systemem iOS i Android można pobrać bezpłatnie ze sklepu App Store. W zależności od danego zastosowania i regionu, funkcja ta jest dostępna aktualnie w pięciu językach: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim.

 

 

20160421 guntner app

 


O firmie Güntner
Z bazą w Fürstenfeldbruck koło Monachium, Niemcy, Grupa Güntner jest światowym liderem w produkcji komponentów dla instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Z około. 3.000 zatrudnionych na świecie i fabrykami produkcyjnymi w Niemczech, na Węgrzech, Rumunii, w Indonezji, Meksyku, Brazylii i Rosji, przedsiębiorstwo i jego partnerzy działają na wszystkich rynkach. Jego dziesięciolecia doświadczeń w przemyśle i konsekwentne wykorzystywanie najnowszych technologii i badań, zapewniają wysoką jakość produktów Güntner’a. Zastosowania na międzynarodowych obszarach obejmują projekty energetyczne i procesy chłodzenia, aplikacje w zakresie produkcji i przechowywania żywności dla celów przemysłowych i handlowych , jak również aplikacje HVAC dla budynków i konkretnych zastosowań, takich jak chłodzenie serwerowni.

 

 

Źródło: www.guentner.eu

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.