Reklama
 
 
 
 
Trane rozszerza swoją ofertę klimakonwektorów UniTrane™ o serie produktów kanałowych i nową linię produktów podsufitowych PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 12.12.2016

Trane rozszerzają ofertę klimakonwektorów UniTrane™ o nową serię klimakonwektorów podsufitowych W-Line. Ponadto Trane uaktualnia ofertę UniTrane o dwie nowe serie D-Line i B-Line bardziej kompaktowych produktów kanałowych do zabudowy oferujących większą wydajność i niższy poziom hałasu.

Nowe rozwiązania spełniają oczekiwania właścicieli i zarządców budynków szczególnie z branży hotelowej, biurowej i komercyjnej poszukujących sposobów na obniżenie rosnących kosztów energii i zredukowanie całkowitego kosztu własności. Systemy UniTrane są również idealnym rozwiązaniem w projektach zastępczych, w przypadku których klient szuka szybkich i najbardziej opłacalnych instalacji. Wszystkie serie posiadają certyfikat Eurovent i są zgodne z dyrektywą europejską w sprawie produktów związanych z energią (ErP).

Nowe serie UniTrane to:

 

 

W-Line: Seria podsufitowa
Łatwe w montażu i użytkowaniu, podobnie jak standardowe klimakonwektory, urządzenia W-Line UniTrane to jednostki podsufitowe dostępne w czterech rozmiarach i w wielu różnych konfiguracjach. Cechują się wydajnością w zakresie od 1,2 kW do 3,8 kW, a ich modułowa konstrukcja pozwala na instalację zaworów dwu- lub trójdrogowych, a także pomp kondensatu w obudowie, bez wpływu na pracę czy rozmiary. Seria W-Line jest dostępna z konfigurowalnym sterownikiem, ściennym termostatem, pilotem do sterowania na podczerwień lub płytką elektroniczną MB do zarządzania grupowego.

 

20161212 Trane W-line

 

D-Line: Seria produktów kanałowych do zabudowy
Dzięki swojej modułowej konstrukcji modele z nowej serii D-Line są wysoce elastyczne i nadają się do stosowania w kanałach wentylacyjnych o dostępnym ciśnieniu statycznym aż do 80 Pa. Dostępne w czterech różnych obudowach i wersjach zarówno z dwoma, jak i czterema rurami, urządzenia D-Line zwiększają wydajność chłodzenia aż do 8 kW, a wydajność ogrzewania aż do 10 kW, z możliwością dodania dwóch dodatkowych rzędów do celów ogrzewania lub chłodzenia.

Z przepływem powietrza w zakresie od 375 m3/h do 2220 m3/h, D-Line oferuje klientom:

 • redukcję hałasu aż do 6 dB(A) w porównaniu ze wcześniejszymi produktami;
 • 20% mniejsze rozmiary w porównaniu ze wcześniejszymi produktami;
 • aż do 80% oszczędności energii w porównaniu z modelami DFE dzięki wysoce wydajnemu silnikowi EC.

 

20161212 Trane D-line

 

B-Line: Seria produktów kanałowych do zabudowy do zastosowań o wysokim zewnętrznym ciśnieniu statycznym
Modele z serii B-Line są idealne do zastosowań wymagających większej wydajności i aż do 425 Pa dostępnego ciśnienia statycznego. Wszystkie modele są dostępne w wersji dwu- lub czterorurowej jako standardowe fabrycznie montowane rozwiązanie. Seria ta oferuje:

 • przepływ powietrza w zakresie od 1000 m3/h do 7500 m3/h;
 • wydajność chłodzenia od 4 do 33 kW;
 • wydajność ogrzewania od 6 do 61 kW.

 

20161212 Trane B-line


Wszystkie nowe jednostki UniTrane są kompatybilne z szerokim asortymentem urządzeń sterujących, już dostępnych w seriach kasetonowych i w obudowach UniTrane.

 

www.trane.com

 

 

 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

 • Pompy ciepła 2021-2022

 • Pompy ciepła 2022-2023

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

 • Pompy ciepła 2020-2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

 • Pompy ciepła 2019-2020

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

 • Pompy ciepła 2018

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.