Reklama
 
 
 
 
„ASIA DREAM” – ruszyła nowa edycja Programu Partnerskiego Fujitsu PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 12.03.2018

Z początkiem marca firma Klima-Therm uruchomiła szóstą Edycję Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat” z hasłem przewodnim „Asia Dream”. Tym razem Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu, którzy wykażą się największą aktywnością zakupową urządzeń typu Split, spełnią sen o historycznej Azji w wyprawie do Chin lub wypoczną na Wyspach Zielonego Przylądka u wybrzeży Afryki.

 

 


Program „Poznaj Klimat” powstał z myślą o nagradzaniu wszystkich Autoryzowanych Dystrybutorów Fujitsu oraz Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) za aktywne zakupy. W szóstej Edycji Programu „Poznaj Klimat”, zainaugurowanej 2 marca podczas Konferencji Dystrybutorów Fujitsu w Łochowie, premiowane będą zakupy urządzeń realizowane przez uczestników w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Gromadzone w Programie punkty można będzie wymienić m.in. na setki atrakcyjnych nagród w e-sklepie dostępnym z poziomu platformy www.poznaj-klimat.pl. W Programie Dystrybutorzy Fujitsu równolegle rywalizują o nagrody główne, którymi w bieżącej Edycji będą wyprawa do Chin, w tym odkrywanie osobliwości Pekinu i Szanghaju, oraz wypoczynek na rajskich plażach Republiki Zielonego Przylądka.

 

 

20180312 Fujitsu ASIA DREAM

 

 

 

- Za nami pięć edycji Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat” - pięć lat aktywnej sprzedaży urządzeń Fujitsu i emocjonujących zmagań o atrakcyjne nagrody, na czele z wyprawami marzeń do najdalszych i najbardziej egotycznych zakątków świata. Wychodzimy z przekonania, że najlepsze produkty, jakie oferuje Fujitsu, wymagają najlepszej oprawy szytej na miarę marki klasy premium – to dlatego dostarczamy naszym Klientom najlepsze na rynku narzędzia wspierające ich sprzedaż, a tym samym budujące nasz wspólny biznes – i właśnie takim narzędziem jest Program Partnerski „Poznaj Klimat” – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm odpowiedzialny za sprzedaż w kanale pośrednim.

 

Program Partnerski Fujitsu opary jest na innowacyjnej platformie www oferującej śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz tworzącej zbiorcze rankingi. Platforma stanowi ponadto praktyczne narzędzie szybkiego wglądu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach oraz zapewnia szereg funkcjonalnych korzyści związanych z dostępem do dokumentów. Serwis zintegrowano m.in. z systemem rezerwacji szkoleń autoryzacyjnych.

 

- Platforma Poznaj-klimat.pl to koncept stworzony wewnątrz firmy i zarządzany przez nasz zespół. Jesteśmy dumni z marketingowego i funkcjonalnego efektu, co nie zmienia faktu, że platforma www jest przez nas stale rozwijana i udoskonalana dla jeszcze większego komfortu i wygody korzystania z Programu – zwraca uwagę Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje – Poza samym narzędziem – atutem i swoistym sercem Programu, jakim jest platforma – mam nadzieję, że proponowane nowe nagrody główne nadadzą bieżącej edycji szczególnie emocjonującego charakteru w rywalizacji o cenne punkty – trzymam za naszych uczestników kciuki i wszystkim życzę powodzenia!

 

Szósta Edycja Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat – Asia Dream” trwa. Z kolei już w maju i w czerwcu ‘Najlepsi z Najlepszych’ Dystrybutorów Fujitsu w 2017 roku – Laureaci Programu „Poznaj Klimat – Made in Japan” – wybiorą się z firmą Klima-Therm w wymarzoną podróż do orientalnej Japonii oraz spędzą beztroskie wakacje all inclusive na słonecznej Sycylii.

 

www.poznaj-klimat.pl

 

 

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.