Location, Location, Colocation: Who in the Global Market is Winning and Why? PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 14.09.2020

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość biznesu, organizuje wirtualne spotkanie LinkedIn Live: Location, Location, Colocation: Who in the Global Market is Winning and Why?. W trakcie konferencji, która odbędzie się 15 września 2020 r. o godzinie 15:00 polskiego czasu, zostanie omówiona sytuacja na globalnym rynku usług kolokacyjnych oraz wpływ czynników rynkowych na kształt tego sektora.

 

20200914 Vertiv Location Location Colocation

 


Udział w wydarzeniu wezmą eksperci z całego świata, którzy podzielą się regionalnymi spostrzeżeniami na temat presji, z jaką boryka się rynek kolokacji, związanej m.in. z koniecznością redukcji kosztów, skracania czasu wdrożenia i coraz szerszych regulacji prawnych. Uczestnicy będą również dyskutować na temat najnowszych strategii, które ukształtują przyszłość rynku usług kolokacyjnych.

 


– Zdalna praca i nauczanie spowodowały konieczność wprowadzenia usług komunikacyjnych na nowy poziom, a to przełożyło się na duży i szybki wzrost zainteresowania kolokacją. Nasze spotkanie umożliwi uzyskanie wiedzy od ekspertów Vertiv na temat sytuacji związanej z tym rynkiem na całym świecie – mówi Peter Panfil, wiceprezes Vertiv ds. systemów zasilających oraz moderator wydarzenia.

 


W dyskusji udział wezmą eksperci Vertiv:

 • Peter Panfil, wiceprezes ds. systemów zasilających
  Peter Panfil jest odpowiedzialny za rozwój strategicznego biznesu Vertiv w zakresie rozwiązań zasilających. Inicjuje wdrażanie najnowszych technologii zasilania i sterowania, aby zapewnić dostępność, skalowalność i wydajność rozwiązań na wysokim poziomie, wymaganym przez klientów. Od trzydziestu lat zawodowo związany z centrami danych, przed objęciem obecnych obowiązków zajmował stanowiska kierownicze, m.in. wiceprezesa do spraw technicznych oraz wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. rozwiązań zasilających prądem przemiennym.
   
   
 • Peter Lambrecht, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów z regionu EMEA
  Peter Lambrecht dołączył do Vertiv w 2002 r. jako wiceprezes na region EMEA do spraw systemów wymagających integracji i IT, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Włochy, a w 2011 r. awansował na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA. Rozpoczął swoją karierę zawodową w 1985 roku w Belgii, zaś po 1992 r. zajmował różne stanowiska kierownicze w firmach Duracell i Gillette.
   
   
 • Pierre Havenga, dyrektor zarządzający w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki
  Pierre Havenga rozpoczął swoją karierę w Vertiv w 2011 r. jako dyrektor zarządzający na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W 2015 r. jego zakres działania został poszerzony o wszystkie regiony Afryki. Obecnie pracuje w biurze w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i jest odpowiedzialny za planowanie i realizację strategicznego rozwoju w całym regionie, zapewniając zgodność z globalną wizją firmy.


 • Tony Gaunt, panelista, starszy dyrektor, Hyperscale & Colocation, Asia & India
  Tony Gaunt jest odpowiedzialny za rozwój oferty produktowej i usługowej Vertiv w Azji i Indiach. W zakres jego obowiązków, mających na celu doprowadzenie do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów, wchodzi też pozyskiwanie, utrzymywanie i prezentowanie najlepszych praktyk branżowych; coaching i mentoring opiekunów klienta w całym regionie oraz rozwój partnerstwa strategicznego w celu ułatwienia szerszego dotarcia do rynku.

 

 

Rejestracja udziału w spotkaniu dostępna jest tutaj.

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

 • Pompy ciepła 2023-2024

 • Pompy ciepła 2021-2022

 • Pompy ciepła 2022-2023

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

 • Pompy ciepła 2020-2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

 • Pompy ciepła 2019-2020

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.