Promocje dla instalatorów na 21 urodziny Thermosilesia PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Data dodania: 21.04.2021

W kwietniu br. Thermosilesia obchodzi jubileusz 21-lecia działalności. Z tej okazji od 20 kwietnia firma startuje z promocjami na urządzenie klimatyzacyjne marki Rotenso, akcesoria do klimatyzacji dla instalatorów i nie tylko. Co na co dzień Thermosilesia oferuje współpracującym firmom instalatorskim? Przede wszystkim dział rozwoju dbający o doskonalenie technologii, imponujące centrum logistyczne, nowoczesny showroom, dostęp do profesjonalnego serwisu, szkoleń technicznych oraz bieżące, fachowe wsparcie wieloosobowego zespołu doradców ds. sprzedaży.

 

 

 20210421 thermosilesia 21 2

 

THERMOSILESIA to czołowy dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła w Polsce. Firma jest właścicielem marki klimatyzatorów Rotenso, pomp ciepła Rotenso Aquami oraz oficjalnym partnerem i autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG. Thermosilesia działa od 2000 roku.

 

Klimatyzacja branża odporna na działanie pandemii
- Ostatnie 3 lata działalności były czasem szczególnie dynamicznego rozwoju, którego nie powstrzymała nawet pandemia. Dość wspomnieć, że tylko w tym roku wprowadziliśmy na rynek 19 modeli Pomp Ciepła Rotenso Aquami. Dzięki inwestycjom w prace badawczo – rozwojowe z sukcesem wkraczamy w nowe obszary i poszerzamy katalog marek własnych. Równolegle rozwijamy systemy klimatyzacji VRF dla dużych obiektów komercyjnych i zabytków, niezmiennie też wprowadzamy nowości w zakresie klimatyzatorów pokojowychpodkreśla Piotr Pierzga – Prezes Zarządu Thermosilesia Sp. z o. o. Sp. k.

 

20210421 thermosilesia 21 3


Thermosilesia posiada własne centrum logistyczne o powierzchni 4300 m2 dysponujące blisko 7 tys. miejsc paletowych. Przestronny showroom, dogodnie zlokalizowany w centrum Aglomeracji Śląskiej w Rudzie Śląskiej, o powierzchni 200 m2 z bogatą ekspozycją urządzeń marki Rotenso i LG jest otwarty zarówno dla firm instalacyjnych, jak i klientów indywidualnych.

 

20210421 thermosilesia 21 7


Esencja Górnego Śląska
- Firma działa na terenie całego kraju, rozwijamy dział eksportu, ale czujemy się mocno związani ze Śląskiem. Dla naszych gości z ościennych województw: opolskiego, małopolskiego i innych, wizyty w naszej siedzibie są podróżą w głąb śląskiej tradycji. Zlecając projekt aranżacji powierzchni biurowych i szkoleniowych zależało nam na stworzeniu esencji lokalnego kolorytu. Loftowe wnętrza doskonale wpisują się w postindustrialny charakter naszego regionu. Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł ozdobienia przestrzeni wspólnych okazałymi muralami prezentującymi charakterystyczne punkty na mapie Śląska, w tym: osiedle Nikiszowiec, spodek w Katowicach, gliwicką radiostację, diabelski młyn górujący nad Śląskim Wesołym Miasteczkiem, zamek w Będzinie czy urokliwy ryneczek srebrnego miasta -  Tarnowskich Gór, które wykonał dla nas śląski artysta Łukasz Zasadni z pracowni NIETAK – wylicza Piotr Pierzga.

 

20210421 thermosilesia 21 4 mural

 

20210421 thermosilesia 21 5 mural20210421 thermosilesia 21 6 mural

 

Fachowa wiedza sposobem na budowanie przewagi konkurencyjnej
Dynamiczny rozwój firmy to zasługa jakości dystrybuowanych urządzeń, w szczególności marki własnej Rotenso, ale także inwestycji w rozwój technologii i kompetencje kadry. 30 osobowy dział handlowy firmy, dostępny dla klienta 5 dni w tygodniu, to zespół fachowców i doradców służących klientom wsparciem technicznym.

 

20210421 thermosilesia 21 8


- Misję firmy określiliśmy jako dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, opartych o wysokowydajną, energooszczędną technologię inverterową. Jesteśmy przekonani, że wiedza stanowi naszą konkurencyjną przewagę, ale żeby tak było dbamy o rozwój każdego pracownika. Prowadzimy intensywną rekrutację. To co nas wyróżnia, to fakt że pracownicy każdego szczebla otrzymują na starcie taki sam pakiet fachowych szkoleń – dodaje prezes Thermosilesia.

 

20210421 thermosilesia 21 9


Firma dzieli się także doświadczeniem i wiedzą w ramach regularnie prowadzonych szkoleń technicznych dla instalatorów z zakresu podstaw montażu, uruchamiania, diagnostyki i serwisowania systemów klimatyzacji RAC/ CAC, pomp ciepła Rotenso Aquami, z projektowania systemów klimatyzacji RVF dla branży projektowej – udział w większości wydarzeń szkoleniowych jest bezpłatny.

 

Rejestracji na szkolenia można dokonać na stronie:

https://thermosilesia.pl/pl/page/szkolenia-techniczne-online


Urodzinowe promocje Thermosilesia
Z okazji jubileusz 21 – lecia działalności Thermosilesia startuje od 20 kwietnia z promocjami na urządzenia klimatyzacyjne marki Rotenso, akcesoria do klimatyzacji dla instalatorów, i nie tylko.
Co konkretnie można kupić okazyjnie dowiemy się śledząc promocje na stronie https://thermosilesia.pl/pl/promotions:

 

20210421 thermosilesia 21 1

 

 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.