Reklama
 
 
 
 
Marka KAISAI rozszerza działania reklamowe o obecność w TV PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 27.06.2022

Z początkiem lipca firma Klima-Therm startuje z telewizyjną kampanią sponsoringową marki KAISAI. Przez trzy miesiące na antenach ogólnopolskich stacji TVN, Polsat i TVP 1 emitowane będą billboardy sponsorskie promujące klimatyzatory i pompy ciepła. Telewizja, obok reklamy w radio, na outdoorze oraz w Internecie, poszerza media plan tegorocznej, największej w historii marki KAISAI kampanii.

 

 

Na potrzeby reklamy w telewizji powstały dwa billboardy sponsorskie – jeden dedykowany pompom ciepła typu powietrze-woda, drugi promujący klimatyzatory. Wskazania sponsorskie emitowane będą w blokach tematycznych cieszących się najwyższą oglądalnością, wśród których znalazły się m.in. sport, prognoza pogody czy zwiastuny filmowe. W ramach zaplanowanych działań, 8-sekundowy spot reklamowy KAISAI pojawi się przed, jak i po wybranych programach w TVP 1, największej stacji w grupie ogólnej, oraz na antenach TVN i Polsat, które odnotowują największy udział w widowni telewizyjnej w tzw. grupie komercyjnej 16-49 lat.

 

20220627 kampania Kaisai TV 2022

 


- „Jedną z najważniejszych zalet telewizji jako medium jest możliwość szybkiego dotarcia z komunikatem wizerunkowym do szerokiego grona odbiorców z kluczowej dla nas grupy docelowej. Jestem przekonana, iż sponsoring oparty na emisji billboardów w kilku stacjach o różnym profilu widowni pozwoli nam jeszcze skuteczniej zaistnieć w świadomości konsumentów” – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje: - „Telewizja to istotne wzmocnienie trwającej od kwietnia, ogólnopolskiej kampanii marki KAISAI, opartej na obecności w radio, na wielkoformatowych nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w Internecie. Bez wątpienia całokształt działań mediowych zaplanowanych na rok 2022 to największy projekt reklamowy, jaki do tej pory realizowaliśmy, i jedno z największych – jeśli nie największe tego typu przedsięwzięcie w naszej branży.”

 

Głównym celem kampanii jest budowanie świadomości marki KAISAI oraz spopularyzowanie jej produktów klimatyzacyjnych i pomp ciepła typu powietrze-woda, a w kontekście sprzedażowym wzmocnienie pozycji KAISAI w segmencie urządzeń ekonomicznych.

 

•    SPOT REKLAMOWY klimatyzatorów KAISAI

 

 

•    SPOT REKLAMOWY pomp ciepła KAISAI

 

 

Kampania KAISAI, największa w historii marki, obejmuje mix mediów tradycyjnych oraz Internet. Zintensyfikowane działania reklamowe rozpoczęły się w kwietniu i potrwają do końca 2022 roku. Telewizyjna część kampanii zaplanowana została na trzy miesiące: od lipca do września.

 

https://kaisai.com/pl/

 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.