Reklama
 
 
 
 
BuyPV - lider branży magazynów energii dynamicznie zdobywa nowe rynki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 30.09.2022

W ciągu 10 lat dostarczyli zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych w kraju. Dziś BuyPV to uznana przez Klientów jakość i innowacyjność na rynku instalacji fotowoltaicznych obecna w kolejnych krajach Europy. W związku z dużym zainteresowaniem produktami marka otworzyła nowe oddziały: tym razem w Rumuni i Niemczech.

 

 

 

BuyPV działa na terenie 24 krajów Unii Europejskiej, ale również poza nią. Marka posiada własne oddziały w Czechach, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie oraz na Węgrzech, a także magazyny w Polsce, Holandii, Hiszpanii i Bułgarii. W związku z dużym zainteresowaniem produktami ostatnio otworzyła również oddziały w Rumuni i Niemczech. Firma dynamicznie się rozwija, poszerza ofertę i pracuje nad automatyzacją procesu sprzedażowego - międzynarodową platformą dedykowaną do składania zamówień i obsługi klientów. Marka, zapowiada również dalsze umacnianie swojej pozycji w Europie i poza nią.

20220930 buypv 1

 

- Kluczem do sukcesu jest szybkie reagowanie, umiejętność podejmowania odważnych decyzji i dostosowywanie gamy produktów do potrzeb zmieniających się warunków. Nowa strategia firmy, rozszerzenie oferty i wejście marki na rynki europejskie – to odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stanął rynek. Dziś naszą przewagą jest to, że jako jedni z nielicznych mamy stałe, kontenerowe ilości produktów dostępne od ręki. Całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji – powiedział Łukasz Studziński, Prezes BuyPV.

 

Marka swoją ofertę kieruje do nabywców hurtowych i firm instalatorskich, działających zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. BuyPV jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem firmy SolaX Power oraz JaSolar. Specjalizuje się również w imporcie i dystrybucji m. in. inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1, konstrukcji montażowych, ładowarek EV, klimatyzatorów i pozostałych komponentów PV.

 

20220930 buypv 2

 

BuyPV gwarantuje stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla swoich partnerów. Firma gwarantuje pewne i terminowe dostawy produktów ze swojej platformy internetowej: www.buypv.eu

 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.