Reklama
 
 
 
 
Kibicuj biało-czerwonym z Michałem Polem! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 09.11.2022

Schiessl Polska - dystrybutor klimatyzacji i pomp ciepła marki Hisense, serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Michałem Polem, znanym dziennikarzem sportowym, w trakcie meczu Polska-Meksyk 22 listopada 2022 roku - pierwszego występu naszej reprezentacji w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata w Katarze! Spotkanie odbędzie się w formule online. Na uczestników czekają m.in. piłkarskie analizy, wirtualny panel dyskusyjny, a także konkursy z nagrodami, ale o szczegółach spotkania niech opowie sam prowadzący… Michał Pol

 

20221109 HISENSE Michal Pol


Już 22 listopada, każdy uczestnik spotkania będzie miał szansę powalczyć o wyjątkowy pakiet kibica, którego częścią będzie m.in. oryginalna koszulka reprezentacji Polski z własnym nazwiskiem, a także soundbar Hisense czy udział w evencie na żywo z Michałem Polem podczas ćwierćfinałowego meczu Mistrzostw Świata w Katarze 10 grudnia 2022 r.

 


Aby dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia i wspólnie przeżywać piłkarskie emocje, wystarczyć kliknąć w link poniżej – spotkanie z Michałem Polem rozpoczyna się już o godzinie 15:45.
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży HVAC do udziału w spotkaniu: 22.11.2022 r. godz. 15:45 | Dołącz do spotkania online na Vimeo >>>

 


„Wejdź w sportowy klimat z marką Hisense” to kampania z udziałem Michała Pola, cenionego dziennikarza sportowego. W jej zakres wchodzą specjalne spotkania online, które dają możliwość wspólnego kibicowania biało-czerwonym podczas meczów rozgrywanych przez polską reprezentację w piłce nożnej. Wyjątkową atrakcją będzie również event na żywo z udziałem dziennikarza podczas meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze.

 

 

 

 


Oprócz działań o charakterze B2B, w kampanii przewidziano działania komunikacyjne z odbiorcami indywidualnymi, dzięki aktywnościom promujących markę Hisense/Schiessl w mediach społecznościowych Michała Pola (YouTube, Facebook oraz Twitter). Będą one polegać na lokowaniu marki/produktu, emisję belek sponsorskich  i przeprowadzaniu specjalnych konkursów. Pozwoli to na dotarcie do szerokiego grona klientów ostatecznych, w przyszłości potencjalnie zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu HVAC marki Hisense.

 


Celem kampanii jest podkreślenie globalnego i sportowego charakteru marki Hisense, która  jest sponsorem mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze - FIFA World Cup Qatar 2022™.
Hisense jest także oficjalnym partnerem Paris Saint-Germain oraz od 19 sierpnia stał się partnerem klubu Inter Mediolan.


Schiessl Polska zaprasza swoich klientów na wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na światowym poziomie! Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z pracownikami Schiessl Polska.

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.