Reklama
 
 
 
 
Grupa Klima-Therm zaprasza na targach ISH PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 13.02.2023

W dniach od 13 do 17 marca na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie nad Menem Grupa Klima-Therm zaprezentuje najnowszą ofertę urządzeń marek własnych KAISAI i KLIMOR. Obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń branży HVAC związana jest ze strategią ekspansji firmy w Europie, w tym również z dalszym dynamicznym rozwojem działalności spółki-córki Klima-Therm GmbH w Niemczech.

W targach ISH Grupa Klima-Therm weźmie udział po raz drugi. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2019 roku, przyciągnęła do Frankfurtu blisko 2,5 tys. wystawców i imponującą liczbę 190 tys. odwiedzających. ISH to wiodąca światowa arena wystawiennicza skoncentrowana m.in. na odpowiedzialnym zarządzaniu energią w budynkach. Targi te są nie tylko doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, ale w równym stopniu stanowią wyznacznik trendów w zakresie nowoczesnych, zrównoważonych technologii grzewczych i systemów klimatyzacji inteligentnego domu.

20230213 Grupa Klima-Therm na targach ISH

 

Na stoisku Grupy Klima-Therm o łącznej powierzchni 100 m kw., zlokalizowanym w hali 12.1, odwiedzający targi ISH będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami marki KAISAI z segmentu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) takimi jak: pompy ciepła powietrze-woda typu split i monoblok, moduły fotowoltaiczne i inwertery PV oraz produkty przyszłościowe - magazyny energii. Drugą grupę produktów KAISAI stanowić będą rozwiązania klimatyzacyjne z grupy urządzeń domowych RAC i komercyjnych LCAC. W ofercie klimatyzatorów ściennych na szczególną uwagę zasługują nowości reprezentowane przez modele dedykowane do ogrzewania ProHEAT i HOT oraz prezentowane po raz pierwszy urządzenia z Serii ICE, które wyróżniają się atrakcyjnym designem szklistej obudowy występującej w kolorach czarnym i białym. Ekspozycję systemów klimatyzacyjnych marki KAISAI dopełnią produkty komercyjne, w tym m.in. klimatyzator podłogowy KFS typu stand-alone.


 
KLIMOR we Frankfurcie przedstawi centrale wentylacyjne w wersji kompaktowej, które w Europie cieszą się rosnącą popularnością. Z uwagi na profil targów, skupiony na innowacyjnych rozwiązaniach technologii HVAC dla inteligentnego budownictwa, ekspozycja marki KLIMOR obejmie urządzenia doskonale wpisujące się w ideę energooszczędnych rozwiązań, dedykowanych dla budynków mieszkalnych. Odwiedzający #ISH2023 będą mogli zapoznać się z najnowszą serią urządzeń w standardzie Plug&Play, do jakich należą centrale rekuperacyjne BLAST z przeciwprądowym wymiennikiem odzysku ciepła. BLAST to urządzenia oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, technologicznych i materiałowych. Na stoisku eksponowane będą dwa modele BLAST: kompaktowa centrala rekuperacyjna, stojąca, o wydajności 360 m3/h oraz urządzenie o wydajności 180m3/h zaprojektowane jako centrala podwieszana mogąca pracować w pozycji poziomej – sufitowej lub pionowej naściennej.

 

- „Regularna obecność Grupy Klima-Therm na światowych arenach targowych, takich jak ISH, MCE, Chillventa czy AHR Expo, przede wszystkim wynika ze strategii rozwoju naszej działalności biznesowej poza granicami kraju” – mówi Andrzej Walendowicz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. handlowych w Grupie Klima-Therm, i dodaje: - „W samym 2022 roku zwiększyliśmy sprzedaż na rynkach zagranicznych aż o kilkadziesiąt procent i chcemy ten poziom wzrostów utrzymać, głównie dzięki wykorzystaniu ogólnoświatowego trendu popularności pomp ciepła jako wiodącej technologii w procesie elektryfikacji ogrzewnictwa. Mam nadzieję, że nasza oferta produktów prezentowanych we Frankfurcie wzbudzi zainteresowanie branżystów i inwestorów ze szczególnym przełożeniem na dalszy, dynamiczny rozwój biznesu na rynku niemieckim, na którym działamy bezpośrednio poprzez spółkę-córkę Klima-Therm GmbH.”

 

Targi #ISH2023 odbędą się w dniach 13-17 marca na terenie kongresowo-wystawowym Messe Frankfurt liczącym blisko 300.000 m kw. powierzchni. Stoisko rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych z oferty marki KAISAI oraz systemów wentylacyjnych KLIMOR, oznaczone numerem C41, będzie zlokalizowane w centralnym punkcie hali 12.1 – w szczególności dedykowanej prezentacji energooszczędnych pomp ciepła.

 

www.klima-therm.com
www.klimor.com
www.kaisai.com

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.