Reklama
 
 
 
 
Czyste powietrze wewnątrz ze stylowym klimatyzatorem Hisense Apple Pie Pro PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Data dodania: 17.05.2023

Zapewnienie zdrowego otoczenia w domu jest w dzisiejszych czasach jednym z priorytetów. Wymaga to nowych, zmodernizowanych i inteligentnych rozwiązań, które pomogą nam utrzymać bezpieczeństwo naszego domu i naszej rodziny. Jednym z nich jest nowy klimatyzator Hisense Apple Pie Pro, który nie tylko zadziwia stylowym czarnym kolorem, ale także usuwa z powietrza bakterie i wirusy. Urządzenie zapewnia w pomieszczeniach komfortową świeżość latem oraz ciepło podczas mroźnej zimy.

 

20230517 schiessl Hisense Apple Pie Pro 2 

 

Nowy klimatyzator Hisense Apple Pie Pro łączy wszystkie niezbędne zaawansowane funkcje z zaskakującym nowoczesnym wzornictwem w kolorze czarnym oraz przyjazną dla użytkownika obsługą. Elegancka i kompaktowa jednostka wewnętrzna harmonijnie komponuje się z wystrojem wnętrza pomieszczenia, gotowa na każde twoje polecenie. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do twoich potrzeb, w zależności czy lubisz jak w pomieszczeniu jest trochę cieplej czy chłodniej, zapewniając najwyższy poziom komfortu w ciągu dnia oraz w nocy. I dodatkowo gwarantuje tobie i twojej rodzinie oczyszczone, wolne od wirusów powietrze. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym jego zaletom.

 

Wolny od wirusów i bakterii
Aby chronić Twój dom przed szkodliwymi wirusami i bakteriami, firma Hisense opracowała specjalną i innowacyjną technologię oczyszczania powietrza o nazwie Hi-Nano, która eliminuje te mikroorganizmy poprzez wytwarzanie i uwalnianie do powietrza niezwykle wysokiego stężenia jonów, sięgającego nawet do 1 miliona jonów na cm3. Jony te pochłaniają wirusy i bakterie, powodując ich neutralizację, i ostatecznie przekształcają je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Skuteczność działania została potwierdzona przez francuskie laboratorium badawcze Texcell*, międzynarodową organizację specjalizującą się w badaniach wirusologicznych.

 

Wolny od dbania o odpowiedni komfort
Ciesz się optymalnym poziomem komfortu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz domu. Dzięki funkcji Smart Mode klimatyzator automatycznie dostosowuje temperaturę i prędkość nawiewu wentylatora, aby zapewnić Ci takie warunki komfortu, jakie preferujesz. Dzięki funkcji Auto-swing żaluzje klimatyzatora poruszają się automatycznie w określonej kolejności, zapewniając optymalne rozprowadzenie i przepływ chłodnego lub ciepłego powietrza w pomieszczeniu we wszystkich czterech kierunkach. I co ważne, poziom hałasu eksploatacyjnego klimatyzatora wynosi zaledwie 19 dB (A), co zapewnia użytkownikom jak najcichsze i najbardziej komfortowe warunki przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

 

Wolny od staromodnego sterowania
Znowu gdzieś się zapodział pilot od zdalnego sterowania? Nic nie szkodzi, bo nowym klimatyzatorem Apple Pie Pro możesz wygodnie sterować z dowolnego miejsca w domu, korzystając ze swojego telefonu i połączenia Wi-Fi. Dodatkowo, za pomocą aplikacji ConnectLife możesz aktywować różne funkcje i dostosowywać temperaturę w domu będąc w pracy, przed powrotem do domu lub będąc na wakacjach.

 

Wolny od zimna i mrozu
Martwisz się, wyjeżdżając na wakacje, czy Twoje zwierzęta domowe będą mieć odpowiednie warunki podczas Twojej nieobecności? Lub czy będzie im ciepło w domu podczas bardzo mroźnych zim? Od teraz nie musisz już się martwić, ponieważ nowy klimatyzator Apple Pie Pro charakteryzuje się wysoką wydajnością ogrzewania w niskich temperaturach, zapewniając w domu potrzebne ciepło nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz sięga -20°C. Aby utrzymać wysoką wydajność grzewczą przez długi czas, specjalna grzałka znajdująca się wewnątrz obudowy jednostki zewnętrznej zapewnia skuteczne odszranianie obudowy i ochronę klimatyzatora przed zimnem.


Wolny od zmartwień. Tak brzmi ogólne zdanie łączące wszystkie zalety nowego klimatyzatora Hisense Apple Pie Pro w jednym miejscu – czyli w Twoim domu. Jeśli szukasz niezawodnego, zaawansowanego technologicznie i nowoczesnego klimatyzatora zapewniającego wysoki poziom komfortu, czyste i świeże powietrze, odwiedź naszą stronę i znajdź odpowiednio dopasowane rozwiązanie dla Twojego domu.


*Dane dotyczące działania jonizatora Hi-Nano oparte są na próbkach testowanych przez TEXCELL i SGS w warunkach laboratoryjnych.

 

https://www.schiessl.pl

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.