Ogólnopolska kampania FUJITSU w kinach PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 16.05.2024

W maju wystartowała kampania klimatyzatorów i pomp ciepła marki Fujitsu na dużym ekranie. Spot reklamowy „HOT.COLD.FUJITSU”, rozpowszechniany dotychczas w Internecie, teraz emitowany jest również w sieci kin niezależnych w blisko 300 miastach w Polsce.

 

 

20240516 Fujitsu-w-kinach-tradycyjnych

 

To pierwsza kampania marki Fujitsu w kinie. Jej głównym celem jest budowa świadomości marki Fujitsu w segmencie najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Znana z odsłony internetowej taneczna kreacja HOT.COLD.FUJITSU została przystosowana do walorów kina i opracowana w warstwie dźwiękowej Dolby 5.1, co w połączeniu z atrakcyjnym przekazem wizualnym idealnie wpisuje się w specyfikę emisji na wielkim ekranie.

30-sekundowa reklama Fujitsu będzie towarzyszyć największym produkcjom filmowym w sezonie wiosenno-letnim. Emisja spotu obejmie ok. 340 kin będących w zasięgu brokera reklamy KinAds – operatora sieci nowoczesnych kin niezależnych z największym zasięgiem terytorialnym w Polsce liczonym obecnością w blisko 300 miastach.

 

 

 

 

 

Kino stanowi doskonałe uzupełnienie trwającej od kwietnia br. kampanii sponsoringowej Fujitsu w telewizji. Atutem reklamy kinowej jest m.in. wysoka perswazyjność i wyjątkowa atmosfera odbioru przekazu reklamowego. Dzięki obecności w sieci kin niezależnych KinAds, reklama Fujitsu dotrze zarówno do odbiorców w wielkich miastach, jak i w mniejszych miastach i miasteczkach.

 

W sezonie wakacyjnym aktywność reklamowa Fujitsu w kinie zostanie wzmocniona o projekt specjalny. Od połowy czerwca aż do połowy września Fujitsu będzie jednym z partnerów głównych projektu „Kino na leżakach” - serii ponad 60 bezpłatnych pokazów filmowych organizowanych w otwartej przestrzeni publicznej, zapraszając mieszkańców i turystów do spędzenia wieczorów pod gwiazdami w nadmorskich kurortach oraz miastach Polski Centralnej. 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2024

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.