Reklama
 
 
 
Bock na Międzynarodowych Targach Chłodniczych w Chinach PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 30.06.2010
W dniach 7-9 kwietnia 2010 r., w Nowym Międzynarodowym Chińskim Centrum Wystawienniczym w Pekinie odbyły się Międzynarodowe Targi Chłodnictwa i Klimatyzacji, będące jedną z największych światowych imprez handlowych obok Chillventa i Mostra Convegno. Liczni goście zwiedzający targi, mogli zapoznać się z obecnymi trendami oraz liderami światowego rynku chłodniczego, znajdującymi się pośród ponad tysiąca wystawców biorących udział w tej imprezie.

Wśród nich niemiecki producent sprężarek, firma Bock wraz ze swoim Chińskim oddziałem, zaprezentowała na targach rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań swoich produktów.

Firma Bock wraz z innymi niemieckimi wystawcami zaprezentowała się w tym roku w pawilonie niemieckim. Dało to możliwość przedstawienia niemieckiej myśli technicznej jako całości, i oprócz korzyści ekonomicznych, zwiększyło atrakcyjność stoisk zainstalowanych w holu wystawienniczym.

W związku z obecnym na targach zainteresowaniem niszowymi rejonami rynku chłodniczego i klimatyzacyjnego, Bock zaprezentował szeroką gamę rozwiązań w segmencie półhermetycznych i otwartych sprężarek tłokowych. Wielu zwiedzających z przemysłu chemicznego i petrochemicznego zainteresowanych było informacjami na temat sprężarek produkowanych przez Bock z certyfikatem ATEX, potwierdzającym przydatność urządzeń w obszarach narażonych na eksplozje.

Stale rosnącym zainteresowaniem w Chinach cieszą się również aplikacje sprężarek ziębniczych w przemyśle morskim. Dzieje się tak od czasu, kiedy Chiny stały się światowym potentatem w budowie statków. W ciągu ostatnich kilku lat Bock zdobył w tym obszarze duże doświadczenie, dzięki czemu produkty dla tej branży, szczególnie w Chinach, stanowią ważny obszar w rozwoju spółki. D o d a t k o w o firma Bock zaprezentowała własny program rozwoju sprężarek półhermetycznych jak i sprężarek mobilnych przeznaczonych dla systemów klimatyzacyjnych autobusów i systemów ziębniczych transportu chłodniczego. Wartym odnotowania jest również fakt, iż często poruszanym i dyskutowanym na targach tematem, który jednak nie wzbudza jeszcze w Chinach większego zainteresowania, jest stosowanie ziębników naturalnych.


 

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

  • Pompy ciepła 2018

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2017

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2018

  • Pompy ciepła 2015

  • Pompy ciepła 2016

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.