Reklama
 
 
 
 
Panasonic nawiązuje partnerstwo ze złotą medalistką olimpijską - Malaiką Mihambo PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 01.02.2024

Malaika Mihambo dołącza do światowej klasy sportowców należących do Teamu Panasonic, który z dumą pełni rolę partnera Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego od początku programu TOP podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Calgary w 1988 roku.

 

 

Partnerstwo firmy Panasonic z Malaiką Mihambo to wyraz wspólnego apelu o podjęcie działań na rzecz klimatu, którego celem jest zwrócenie uwagi i edukacja szerokiego grona miłośników sportu. Wykorzystując wspólną pasję do sportu, Panasonic wspiera olimpijkę w jej przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Członkowie Team Panasonic są wybrani zarówno ze względu na swoje osiągnięcia w sporcie, jak i zaangażowanie w podnoszenie świadomości na temat ważnych kwestii.

 

20240201 Panasonic Malaika Mihambo Olympics Panasonic Green Impact


 
Już od czasów szkoły podstawowej interesuję się kwestiami społecznymi i środowiskowymi. Potrzeba sprawiedliwości społecznej i klimatycznej, ochrona przyrody oraz autonomii i dobrostanu osobistego, a także niezaprzeczalna potrzeba poprawy warunków życia wielu ludzi na świecie to kwestie, które są bardzo bliskie mojemu sercu. Bycie ambasadorką Teamu Panasonic pomoże mi w dalszym promowaniu tych prawd, ponieważ odzwierciedlają one wspólne wartości, które łączą mnie z firmą Panasonic i jej zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, lepsze życie i lepszy świat dla wszystkich” - komentuje Malaika Mihambo.

 

Malaika posiada stopień licencjata z politologii i obecnie kontynuuje studia na stopniu magisterskim w dziedzinie nauk środowiskowych, obejmujących badanie efektywności energetycznej i gospodarki obiegu zamkniętego jako czynników zrównoważonego rozwoju. To, w połączeniu z jej zainteresowaniem inżynierią, sprawia, że Malaika jest doskonale przygotowana do roli ambasadorki Teamu Panasonic i wspierania edukacji innych osób w zrozumieniu i przyjęciu działań na rzecz klimatu.

 

Jej determinacja do rozwoju osobistego odzwierciedla się również w jej osiągnięciach na arenie sportowej, obejmujących złoty medal w skoku w dal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 r. oraz dwukrotne Mistrzostwo Świata w tej dyscyplinie. Malaika jest również autorką książki „Jump Yourself Free: My Path to Mindfulness and Inner Strength’”, skupiającej się na prowadzeniu zdeterminowanego życia, która została opublikowana w październiku ubiegłego roku.

 

Uznanie osiągnięć Malaiki zaowocowało zdobyciem tytułu „Sportowca Roku” przez trzy kolejne lata oraz uhonorowaniem jej tytułem „Athlete of Hearts” za jej działalność charytatywną na rzecz dzieci w ramach Malaika Herzsprung e.V., organizacji charytatywnej wspierającej dzieci ze szkół podstawowych poprzez członkostwo w klubach sportowych.

 

Jako światowy partner olimpijski, Panasonic mocno wierzy w ducha Igrzysk Olimpijskich i ich wyjątkową zdolność do łączenia ludzi w pozytywny i inspirujący sposób. Junichi Suzuki, Prezes i CEO Panasonic Europe B.V., komentuje: „Malaika to fantastyczne wzbogacenie dla naszej rodziny Teamu Panasonic. Jej charytatywna działalność na rzecz dzieci to doskonały przykład synergii między wartościami Malaiki a wkładem społecznym Panasonic. Jesteśmy dumni, że możemy ją wspierać w drodze do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku”.

 

www.aircon.panasonic.pl

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.