Blue Refrigeration poszerza ofertę produktów o klimatyzatory mono-split MOON BLUE PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 13.11.2023

Firma BLUE REFRIGERATION posiada w swojej ofercie szeroki asortyment części do budowy i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Obecnie został on rozszerzony o nowe klimatyzatory Moon BLUE – inwerterowe mono-splity o mocy 3,5 kW do chłodzenia oraz ogrzewania budynków i pomieszczeń.

 

 

 

20231113 blueref 2

 

Dzięki klimatyzatorom Moon BLUE i dostępnemu trybowi pracy „Turbo” temperatura powietrza w pomieszczeniu w rekordowo szybkim czasie osiągnie żądaną wysokość. Natomiast dzięki czujnikom temperatury znajdującym się na pilocie, klimatyzator może dostosować swoją pracę w ten sposób, aby żądana temperatura została osiągnięta równomiernie na całej objętości powietrza w pomieszczeniu.

20231113 blueref 1

 

Jednostka Moon BLUE w naszej strefie klimatycznie może pracować nieprzerwanie, gdyż jest odporna na temperatury do -20°C. Klimatyzator jest wyposażony w pakiet zimowy, który umożliwia pracę urządzenia w niskich temperaturach jako pompa ciepła. Dzięki zastosowanemu inwertorowi zwiększona jest oszczędność energii, a jednostka potrafi dostosować swoją pracę do zadanego napięcia z zakresu 135 V÷268 V, co czyni ją odporną na niestabilne napięcia sieciowe. W urządzeniu wykorzystane zostały liczne, nowoczesne rozwiązania, takie jak: 3D airflow, tryb nocny, system I feel, self-clean, zdalne sterowanie smartfonem z użyciem aplikacji i wiele więcej. Klimatyzator Moon BLUE pracuje wyjątkowo cicho w każdym z dostępnych trybów. W urządzeniach zastosowany został System Mildew Proof, który polega na wysuszeniu jednostki po jej wyłączeniu, dzięki czemu nigdzie nie zalega wilgoć, która może przyczynić się do rozwoju grzybów. Z kolei, System self-clean oczyści jednostkę z nieczystości, które zostały wyfiltrowane z powietrza.

 

Całość oferty dostępna jest obecnie w nowej siedzibie firmy, po przeprowadzce, która nastąpiła we wrześniu br., w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz na stronie internetowej.

 

www.blueref.pl

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.