Haier na czele raportów Euromonitora! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Data dodania: 16.04.2020

Euromonitor to międzynarodowa niezależna organizacja, która od blisko 50 lat prowadzi cenione badania na rynku. Istotą jej działalności jest przygotowywanie raportów dotyczących tysięcy produktów i usług na świecie. Euromonitor International jest rzetelnym źródłem informacji i zaspokaja potrzeby różnych grup. Raporty są dla wielu przedsiębiorstw wiarygodnym świadectwem osiągania wysokich wyników.

 


29,4% udziału marki Haier w rynku

 

20200416 Haier nr-1-connected-ac


Haier ponownie został oficjalnym światowym liderem pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie. Udział w rynku marki wynosi aż 29,4%. To już 4 lata od kiedy Haier jest numerem jeden w raportach Euromonitora. Haier posiada własną aplikację do sterowania urządzeniami z poziomu Smartfona, która na bieżąco jest aktualizowana i rozbudowywana. To sprawia, że kontrola nad klimatyzatorami jest przyjazna i może odbywać się z każdego miejsca.

 

 


I miejsce w kategorii Self Clean

 

20200416 Haier nr-1-sel-clean
Minęły 2 lata od kiedy klimatyzatory Haier wykorzystują technologię Self Clean. Haier odpowiedzialny jest za wyznaczenie trendów w tej dziedzinie i poszerzaniu innowacyjności tej funkcji. Po raz drugi marka znalazła się na szczycie raportów londyńskiego monitora. Self Clean to technologia samooczyszczania urządzeń, pozwalająca na zachowanie klimatyzatorów w czystości, niższe koszty eksploatacyjne i wyższą efektywność. Seria klimatyzatorów z funkcją Self Clean oznaczona jest „Plusem” w nazwie.

 


Lider producentów w Chinach

 

20200416 Haier nr-1-lider-producentow-w-chinach
Haier, trzeci rok z rzędu, został uznany numerem 1 w raportach Euromonitora wśród chińskich producentów klimatyzacji. Wpływ na wyniki raportu ma rosnąca popularność marki. Haier dokłada wszelkich starań by utrzymywać jak najwyższe standardy jakości swoich produktów i obsługi klientów. Przewagą Haier jest rozbudowana sieć dystrybucji, a także posiadanie Centrum Badawczo-Rozwojowego klimatyzacji, które jest jednym z największych na świecie.

 


Haier posiada rozwiązania z zakresu klimatyzacji Split, Multi Split, pomp ciepła i systemów MRV. Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest firma Refsystem.

 

www.haier-ac.pl

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.