Breezeless+. Najnowsza technologia Midea!
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Data dodania: 16.07.2019


Klimatyzatory serii Breezeless+ to najnowszy projekt Midea. Nowe urządzenia ścienne, to jedna z największych innowacji na rynku HVAC, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym. Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, agregaty osiągają najwyższe efektywności energetyczne – klasa A+++.

 

 

 

2019-06-34-1 Zymetric

 

Podobnie jak wszystkie klimatyzatory Midea typu split, jednostka Breezeless+ pracuje z wykorzystaniem ekologicznego czynnika chłodniczego R32, dzięki któremu osiąga efektywność energetyczną o około 10% wyższą, niż urządzenia pracujące z czynnikiem R410A. Poprawione możliwości pracy w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych (praca w trybie grzania do -25°C) powodują, że klimatyzator ten stał się świetną alternatywą dla konwencjonalnych systemów centralnego ogrzewania.

 

2019-06-34-2 Zymetric

2019-06-34-4a Zymetric

 

Rys. 1. Dwie żaluzje Twin FlapTM posiadają 7928 otworków, by strumień powietrza był jak najbardziej delikatny

 


Specjalnie zaprojektowane przez Midea dwie żaluzje Twin Flap, posiadają tysiące mikrootworków. Przepływający przez nie strumień powietrza przekształca się w rozproszone strugi powietrza, które niezauważalnie obniżają temperaturę w pomieszczeniu. W obu żaluzjach jest aż 7928 otworów!

 

Poszczególne mini-otwory w żaluzjach Twin Flap mają różne rozmiary, kształty i rozmieszczenie, aby maksymalnie rozproszyć, zmienić kierunek i zoptymalizować wypływające z klimatyzatora powietrze. Dzięki temu eliminowany jest nieprzyjemny, jednolity strumień powietrza – użytkownicy nie odczuwają chłodnych podmuchów powietrza, czy przeciągu. Na dodatek fakt, że urządzenie generuje hałas na poziomie zaledwie 19 dB(A) sprawia, że praca klimatyzatora jest praktycznie niezauważalna dla użytkowników.

 

 

2019-06-34-3 Zymetric


Rys. 2. Obudowa S-Wing to nowoczesny design i innowacyjne boczne wyloty powietrza

 

 

 

2019-06-34-4 Zymetric

Rys. 3. Nawiew 360o zapewnia maksymalny komfort użytkownikom

 

 

 

Dzięki specjalnie zaprojektowanej przez Midea obudowie S-Wing powietrze wychodzące z urządzenia może być rozprowadzone w trzech kierunkach jednocześnie! Rewolucyjne 3-drożne wyloty powietrza kierują strugę do przodu oraz na boki, dając komfortowe uczucie nawiewu 3D. Wyloty boczne w kształcie litery S to nie tylko bezprecedensowe chłodzenie 360°. To także najbardziej innowacyjny design jednostek ściennych na rynku. Nowoczesny i dynamiczny charakter klimatyzatora podkreśli niepowtarzalny wystrój pomieszczenia. Breezless+ jest wszechstronnym urządzeniem, ponieważ oprócz funkcji sprawiających, że jego praca jest niezauważalna, potrafi bardzo szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.

 

Funkcje Flash Cooling i Flash Heating sprawiają, że wystarczy tylko 40 sekund od uruchomienia klimatyzatora na to, aby temperatura nawiewanego powietrza osiągnęła 23°C w trybie chłodzenia oraz 35°C w trybie grzania. Dzięki temu, osiągnięcie warunków komfortu cieplnego w pomieszczeniu jest najszybsze z możliwych.

 

2019-06-34-5 Zymetric

 

Zaawansowane możliwości sterowania, w postaci modułu Wi-Fi, pozwalają na kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do sieci Internet. Z poziomu smartfona użytkownik jest w stanie zarządzać harmonogramami pracy, może dowolnie zaprogramować załączenie i wyłączenia urządzenia każdego dnia tygodnia. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób zarządzania działaniem klimatyzatora. Do jednostek dołączony jest standardowo sterownik bezprzewodowy o szerokich możliwościach sterowania oraz nowoczesnym designie.

 

Seria Breezeless+ obejmuje dwa modele wydajności 2,6 i 3,5 kW.Jednostki wewnętrzne mogą być wykorzystywane także w systemach Multi Comfort, przez co w łatwy sposób można przy wykorzystaniu jednej jednostki zewnętrznej obsłużyć do pięciu pomieszczeń.

 

Zobacz film o Breezeless+

 

 

 

 Więcej na: www.midea-electric.pl 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.