Reklama
 
 
 
 
Danfoss gospodarzem nowego wirtualnego wydarzenia NA ŻYWO - Cooling United Live 7-8 października 2020 r. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Data dodania: 28.08.2020

W miejsce tradycyjnych targów i konferencji firma Danfoss ma przyjemność zapowiedzieć swoje pierwsze wirtualne wydarzenie — Cooling United Live. Wydarzenie skierowano jest przede wszystkim do przedstawicieli branży klimatyzacji, chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego oraz detalicznego handlu żywnością. Cooling United Live posłuży zarówno jako forum edukacyjne, jak i miejsce prezentacji nowych rozwiązań technicznych. Inauguracyjna edycja Cooling United Live odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r.

 

 

 

20200828 Danfoss CoolingUnitedLive

 

"Nadszedł czas, aby po przerwie wywołanej globalną pandemią, ponownie nawiązać kontakt z naszymi partnerami i liderami branży oraz przyspieszyć nasze działania. Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni mogączapowiedzieć to wyjątkowe, w pełni cyfrowe i poprowadzone na żywo wydarzenie - mówi Dorthe Borup Sindberg, Marketing Communication Director w Danfoss Cooling. Zebraliśmy zespół ciekawych prowadzących dyskusję oraz panelistów i zaplanowaliśmy interaktywne sesje na oba dni Cooling United Live. W przeciwieństwie do tradycyjnych konferencji, uczestnicy mogą logować się z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego zadbaliśmy o możliwość udziału ekspertów posługujących się różnymi językami, aby każdy mógł wziąć udział w tym wydarzeniu i skorzystać z niego jak najwięcej”.

 

Zapraszmy na Cooling United Live
Cooling United Live skupi się na różnych kierunkach wzrostu i ewolucji branży chłodniczej. Wydarzenie będzie zawierało bardzo zróżnicowane sesje, dostosowane do rozmaitych odbiorców, w tym:

 • Dyskusje panelowe na żywo wraz z sesją pytań i odpowiedzi — To możliość przyjrzenia się bliżej nowym rozwiązaniom technicznym, które będą kształtować przyszłość chłodnictwa. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami w czasie rzeczywistym podczas wydarzeń na żywo.

 • Ciekawi prelegenci — Zakres tematyczny rozciąga się od megatrendów globalnych, po kwestie powrotu do pracy w nowym środowisku. Dzięki formatowi online uczestnicy mogą łatwo wybrać sesje, które najlepiej odpowiadają ich indywidualnym potrzebom.

 • Eksperci pochodzący z różnych regionów świata — Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami firmy Danfoss w swoich lokalnych językach. Wydarzenie jest dostosowane do każdego uczestnika, co pokazuje unikalne podejście Danfoss do klienta.

 • Dedykowane pokoje do rozmów po sesjach — Możliwość ponownego połączenia się z kolegami z branży chłodniczej, umożliwia przedyskutowanie kluczowych ustaleń i pytań z sesji. Będzie wiele okazji do spotkań towarzyskich w kuluarach - podobnie jak podczas tradycyjnej konferencji, z jedną różnicą – można do nich dołączyć siedząc wygdnie w domu lub biurze.

 • Prezentacje produktów i rozwiązań — Uczestnicy Cooling United Live będą mogli z bliska zapoznać się z ofertą nowych produktów marki Danfoss, zarówno w postaci wizualizacji 3D, jak i praktycznych demonstracji.

 

 

Nowe podejście w wirtualnej przestrzeni
“Ponieważ wszyscy dostosowujemy się do nowego stylu życia, chętnie odnowimy kontakt z naszymi kolegami z branży chłodniczej w nowy i ciekawy sposób.” Mówi Stephane Nassau, Senior Vice President, Global Sales. “Głównym celem przyświecającym Cooling United Live jest utworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwojowi zawodowemu i relacjom w nowej rzeczywistości, czasem tak utrudniającej komunikację.”

 

Cooling United Live to wydarzenie skierowane do instalatorów, producentów wyposażenia OEM, dystrybutorów, hurtowników i wszystkich osób zainteresowanych bądź specjalizujących się w technice chłodniczej.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zarejestrowania się na wydarzenie, prosimy o odwiedzenie strony CoolingUnitedLive.com.

 

www.danfoss.pl

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

 • Pompy ciepła 2023-2024

 • Pompy ciepła 2021-2022

 • Pompy ciepła 2022-2023

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

 • Pompy ciepła 2020-2021

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

 • Pompy ciepła 2019-2020

 • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.