Reklama
 
 
 
 
Pompy ciepła IGLOO MultiTherma - polska nowoczesność w świecie ogrzewania PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Data dodania: 01.02.2024

W sercu rodzimej produkcji, IGLOO MultiTherma wznosi się jako symbol najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie pomp ciepła, oferując nie tylko komfort cieplny, ale także korzyści finansowe dla każdego użytkownika. Z naszym wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na ekspertyzę, zaawansowaną technologię i autorski design, tworząc produkty, które rewolucjonizują sposób, w jaki doświadczamy ciepła w naszych domach.

 

20240201 MultiTherma 1

 

Dzięki najnowszej generacji pomp ciepła IGLOO MultiTherma, inwestujesz w efektywność energetyczną, co przekłada się na realne oszczędności dla Ciebie i Twojego portfela. Nasze produkty, będące owocem autorskiego projektu, nie tylko spełniają oczekiwania techniczne, ale także harmonijnie komponują się z otoczeniem, dodając estetyki każdemu domowi. Pompy IGLOO MultiTherma to nie tylko rozwiązania grzewcze; to wybór stylu i elegancji. Nieustannie dążymy do tego, aby nasze innowacyjne rozwiązania były dostępne dla jak największej liczby osób. Oferujemy nie tylko zaawansowaną technologię, ale także atrakcyjne ceny i liczne rabaty. U nas inwestycja w komfort i efektywność są osiągalne dla każdego.

 

Jako dumni ambasadorzy polskiego przemysłu, jesteśmy przywiązani do naszych korzeni. Nasze pompy ciepła to 100% polska produkcja, co oznacza nie tylko najwyższą jakość, ale także wsparcie dla naszej rodzimej gospodarki. W IGLOO MultiTherma wierzymy w doświadczenie i doradztwo. Nasi eksperci są gotowi podzielić się wiedzą, wspierając klientów w wyborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dla nas, każdy klient to partner na drodze do efektywnego i ekologicznego ogrzewania.

 

IGLOO MultiTherma oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalny serwis i obsługę posprzedażową. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie produktu, ale także zapewnienie długotrwałej satysfakcji klienta. Równocześnie, zdajemy sobie sprawę, że każda inwestycja to także decyzja finansowa. Dlatego, oferujemy konkurencyjne ceny, a także dostęp do atrakcyjnych promocji. Ogrzewając pompą  IGLOO MultiTherma, oszczędzasz na rachunkach i cieszysz się komfortem, nie rezygnując z korzystnej ceny.

 

20240201 MultiTherma 2

 

Niezawodność i jakość są naszymi fundamentami. Nasze nagradzane pompy ciepła łączą nowoczesne wzornictwo z zaawansowanymi technologiami HVAC, tworząc innowacyjne rozwiązania dla efektywnego zarządzania klimatem w domu. Osiągając zaledwie 38 dBA w odległości 3 metrów, pompy MultiTherma pracują wyjątkowo cicho, zapewniając komfort bez zbędnego hałasu. Zastosowanie wentylatorów o dużej wydajności, nowej sprężarki oraz trwałej izolacji gwarantuje nie tylko skuteczne ogrzewanie, ale również efektywne chłodzenie w okresie letnim.

 

Oferujemy trzy różne jednostki wewnętrzne, dostosowane do różnorodnych potrzeb i stylów wnętrz. Dzięki trzem funkcjom - ogrzewaniu, chłodzeniu i kontrola-bizone - nasze pompy ciepła stają się wszechstronnym rozwiązaniem, pozwalając na pełne dostosowanie do zmieniających się warunków atmosferycznych i preferencji użytkowników.

 

Śledzenie i zarządzanie pracą pomp ciepła jeszcze nigdy nie było tak proste. Nasza aplikacja Onecta umożliwia monitorowanie pracy urządzeń w czasie rzeczywistym, a dzięki kompatybilności z Asystentem Google czy Amazon Alexa, użytkownicy mogą łatwo dostosować ustawienia temperatury poprzez intuicyjne polecenia głosowe. To inteligentne i wygodne rozwiązanie, które sprawia, że nasze pompy ciepła są nie tylko efektywne, ale także dostosowane do współczesnych potrzeb i oczekiwań użytkowników.

 

20240201 MultiTherma 3


Dla naszych klientów, oznacza to nie tylko korzyści finansowe, ale również pewność, że inwestują w produkt najwyższej jakości, który przyniesie długotrwałe zadowolenie. Ogrzewaj z IGLOO Multitherma - dla Twojego domu, dla Twojego portfela.

 

IGLOO Multitherma - Polska Nowoczesność, Korzystna Cena, Realne Oszczędności.
Invest in Comfort, Save on Bills!  

 

Jacek Kosowski
Menedżer Sprzedaży Krajowej
IGLOO MultiTherma

www.multitherma.com

 

PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAMY WYDANIA SPECJALNE

  • Pompy ciepła 2023-2024

  • Pompy ciepła 2021-2022

  • Pompy ciepła 2022-2023

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2022

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2023

  • Pompy ciepła 2020-2021

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2020

  • Pompy ciepła 2019-2020

  • Katalog klimatyzatorów typu SPLIT. Edycja 2019

Katalog firm chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

CHŁODNICTWO: Agregaty (chillery) chłodzone powietrzem, Agregaty (chillery) chłodzone wodą, Agregaty absorpcyjne, Agregaty skraplające, Aparatura kontrolno-pomiarowa, Chłodnice, Chłodnictwo w transporcie, Chłodziwa i nośniki ciepła, Czynniki chłodnicze, Dry-coolery, Drzwi chłodnicze (okucia, akcesoria), Elementy rozprężające, Filtry - osuszacze czynnika chłodniczego, Komory chłodnicze i zamrażalnicze, Kontenery chłodnicze, Maszyny do produkcji lodu (płatkarki, kostkarki), Materiały termoizolacyjne, Meble chłodnicze i zamrażalnicze, Monobloki chłodnicze, Odolejacze, separtory, Oleje sprężarkowe, Płyty warstwowe, Pompy cyrkulacyjne, Silniki, Siłowniki, Sprężarki chłodnicze, Tunele mroźnicze (kriogeniczne), Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Urządzenia rozmrażające, Wieże chłodnicze, Wyłączniki i przekaźniki czasowe, Wymienniki ciepła (parowacze, skraplacze), Wymienniki płytowe, Zasobniki chłodu, Zawory, Zespoły spręzarkowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

KLIMATYZACJA i WENTYLACJA: Aparatura kontrolno-pomiarowa, Aparaty grzewczo-wentylacyjne, Centrale klimatyzacyjne monoblokowe, Centrale klimatyzacyjne rooftop, Centrale klimatyzacyjne sekcyjne, Chłodnice/nagrzewnice kanałowe, Czerpnie i wyrzutnie, Filtry powietrza, Kanały wentylacyjne, Klapy ppoż. (oddymiające, odcinające), Klimakonwektory, Klimatyzacja samochodowa, Klimatyzatory kompaktowe (przenośne, okienne), Klimatyzatory split, Klimatytory multi splity, Kolektory słoneczne, Kratki, nawiewniki, dysze, Kurtyny powietrzne, Materiały termoizolacyjne, Nasady kominowe, wywietrzniki, Nawilżacze (parowe, zraszające, ultradźwiękowe, komory zraszania), Oczyszczacze powietrza, Odciągi miejscowe, Okapy kuchenne, Osuszacze powietrza, Pompy ciepła, Pompy cyrkulacyjne, Przepustnice, Rekuperatory i regeneratory do odzysku ciepła, Siłowniki, Stropy, belki chłodząco-grzejące, Systemy Super Multi, Szafy klimatyzacji precyzyjnej, Tłumiki hałasu, Układy i aparatura regulacyjna, zabezpieczająca i nadzorująca, Wentylatory dachowe, Wentylatory oddymiające, przeciwwybuchowe, chemoodporne, Wentylatory osiowe, Wentylatory promieniowe, Wentylatory strumieniowe (oddymiające), Wymienniki gruntowe, Pozostałe akcesoria, Projektowanie, badania, doradztwo techniczne, certyfikacja.

MATERIAŁY, NARZĘDZIA, PRZYRZĄDY, AKCESORIA: Izolacje akustyczne, termiczne, Materiały i przyrządy lutownicze i spawalnicze, Materiały uszczelniające, Narzędzia, Rury, kształtki, akcesoria, Urzadzenia i środki czyszczące, Urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, Urządzenia do usuwania i napełniania instalacji chłodniczych; recyklingu czynników chłodniczych, Wibroizolacje, Zamocowania i tłumiki drgań.

INNE: Zrzeszenia i organizacje, Oprogramowanie komputerowe, Portale internetowe, Targi, wystawy, szkolenia.